اخرین وضعیت از پرداخت مطالبات فرهنگیان
صفحه اصلی اخبار اخرین وضعیت از پرداخت مطالبات فرهنگیان

اخرین وضعیت از پرداخت مطالبات فرهنگیان

در حالی که آموزش و پرورش توسط سرپرست اداره می‌شود و فعلا وزیر به صورت قطعی انتخاب نشده است، نمایندگان مجلس خواهان روشن شدن تکلیف پرداخت مطالبات فرهنگیان قبل از انتصاب وزیر هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سناد، در حالی که آموزش و پرورش توسط سرپرست اداره می‌شود و فعلا وزیر به صورت قطعی انتخاب نشده است، نمایندگان مجلس خواهان روشن شدن تکلیف پرداخت مطالبات فرهنگیان قبل از انتصاب وزیر هستند.
در همین راستا سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس، مهم‌ترین و مؤثرترین اقدام وزیر جدید آموزش و پرورش را پرداخت مطالبات فرهنگیان عنوان کرد و گفت: وزیر جدید باید قبل از پذیرش وزارت، دستور پرداخت مطالبات فرهنگیان را از رئیس جمهور بگیرد.

The last state payment cultural demands


میرحمایت میرزاده اعلام کرد: پرداخت مطالبات فرهنگیان باید اولین اولویت وزیر آینده آموزش و پرورش باشد و با بیان اینکه به اندازه کافی صحبت‌های کلی زده شده و راجع به سند تحول نیز بحث شده و تنها چیزی که باید به صورت عملیاتی انجام شود، پرداخت مطالبات فرهنگیان است، گفت: اگر وزیر جدید آموزش و پرورش نتواند مطالبات فرهنگیان را پرداخت کند، اصلاً نباید سِمَت وزارت را بپذیرد و هرکسی که رئیس جمهور انتخاب کرد اولین شرط او باید این موضوع باشد که اول مطالبات فرهنگیان پرداخت شود.
لزوم اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات فرهنگیان
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به عنوان کسی که ۳۵ سال در دستگاه آموزش و پرورش هستم و از صفر تا صد آن باخبر هستم معتقدم وزیر جدید آموزش و پرورش باید به رئیس جمهور بگوید که دستور پرداخت حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان مطالبات را صادر کنید و در مرحله بعد بنده وزیر آموزش و پرورش شوم.
میرزاده ادامه داد: در غیر این صورت اگر این فرد وزیر آموزش و پرورش شد، غرق در پرداخت مطالبات فرهنگیان خواهد شد و هیچ کاری هم نمی‌تواند انجام دهد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

نمونه سوال پایه ششم

نمونه سوالات امتحانی نوبت دوم پایه ششم که شامل دروس ریاضی، علوم، فارسی، مطا...