راهنمای ثبت کلاس و مدیریت کلاس ها
صفحه اصلی آموزش راهنمای ثبت کلاس و مدیریت کلاس ها

راهنمای ثبت کلاس و مدیریت کلاس ها

ثبت کلاس و مدیرت کلاس ها در سناد

برای تعریف کلاس در  سامانه سناد ابتدا اطمینان حاصل می کنیم که تمامی دانش آموزان مورد نظر ما در قسمت لیست دانش آموزان قرار دارند. سپس اقدام به تعریف کلاس میکنیم.

قدم بعدی ای که در سامانه سناد باید انجام شود تا فرآیند ثبت نام تکمیل شود، تعریف کلاس در سامانه و کلاس‌بندی دانش آموزان است . 

مراحل انجام کار در فرآیند ثبت نامی دانش آموزان

 

همانطور که اطلاع دارید در فرآیند ثبت نام دانش آموزان در مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول دانش آموز بعد از ثبت نام در سامانه دانش آموزی یا همون سناد به صورت بدون پایه در سامانه ثبت می شود. برای تعیین پایه دانش آموز ابتدا باید به قسمت مدیریت دانش آموزان رفته و در منو لیست دانش آموزان بر روی آن گزینه کلیک کنید،سپس در پنجره باز شده، پایه را بر روی گزینه بدون پایه قرار دهید سپس با استفاده از گزینه عملیات که در جلو اسم هر دانش آموز قرار داده شده است نسبت به تعیین پایه دانش آموزان اقدام نمائید.

بعد از تعیین پایه باید کلاس‌بندی انجام شود که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت و در مرحله آخر باید با استفاده از نرم افزار توصیفی یا نرم افزار راهنمایی دانش آموزان را در آن نرم افزارها دریافت کرده و برای آنهای نمره ثبت شود.( به غیر از دانش آموزان فنی حرفه ای که ثبت نمرات در سامانه سناد می‌باشد).

فایل آماده شده در پرتال خبری سناد نحوه ثبت کلاس و مدیریت کلاس ها  را به طور دقیق آموزش می‌دهد.

 

فایل راهنمای ثبت کلاس و مدیریت کلاس ها : دانلود فایل

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور در دانشگاه فرهنگیان

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور ۹۷ برای دانشگ...